FRAGCS TEAM
All for Counter strike 1.6 and more WWW.FRAGCS.3XFORUM.RO WWW.FRAGCS.3XFORUM.RO WWW.FRAGCS.3XFORUM.RO WWW.FRAG.3XFORUM.RO FREE DOWNLOAD - Filme noi 2012 filme noi filme comedie filme horror filme de groaza filme aventura filme actiune filme desene animate download filme gratis filme noi , filme thriller , filme gratis , jocuri full download , jocuri gratis , jocuri full , muzica noua , muzica romaneasca , hacking , torrent , jocuri free download , free download cfg silent aim ,dll , aimbot for counter strike 1.6 free download, scripts aim , eac , voiplay , Vac : WWW.FRAGCS.3XFORUM.RO WWW.FRAGCS.3XFORUM.RO FREE DOWNLOAD
_______________________________________ / Pentru Orice Intrebare/Nelamurire (VIP/other) Puteti trimite un PM / FragCs Administrator Contact: / fragcsteam [@] yahoo [.] Com
pus acum 13 ani
kryptie
Spammer
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 1
Nu merge pixel wh. )
pus acum 13 ani
dNy
V.I.P
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 29
felicitari !
pus acum 13 ani
ady.deEah!
Administrator
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 124
dNy a scris:
felicitari !
Mersi .
_______________________________________ / Pentru Orice Intrebare/Nelamurire (VIP/other) Puteti trimite un PM / FragCs Administrator Contact: / fragcsteam [@] yahoo [.] Com
pus acum 13 ani
payone
Pe lista neagra
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 40
gj pentru treaba care o faci
Modificat de payone (acum 13 ani)
pus acum 13 ani
cicirio
Vizitator
gj,aici raman!
pus acum 13 ani
r3p0wN
Member
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 32
uite aici wh care merge pe pz
NEW VERSION v1.5 download:
OLD VERSION v1.4 download:
Instructiuni: 1. Dezarhivati tot ce se afla in arhiva in C:\Program Files\Steam\SteamApps\NumeleContuluiDESTEAM\Counter-Strike\cstrike in afara de config.cfg
2. Intrati in config.cfg din arhiva si copiati toate setarile aflate in acel fisier in config.cfg din cstrike (ORIGINAL)
2. Intrati in Counter-Strike bagat-il in bara si intrati in Pixel WallHack PlayZeek v1.4.exe apoi intrati pe un server, pentru a Activat/Dezactiva Pixel-ul apasati pe F9 (daca vreti sa modificati butonul de Activare/Dezactivare intrati in Config.cfg si modificati linia PanicKey cu ce tasta doriti).
3. Este recomandat sa jucati in 1024 sau cel putin 800 rezolutie pentru a fii siguri ca nu va iesii pixelii in poze . (1024 CEL MAI RECOMANDAT)
4. Nu este detectat de VAC sau VOIPlay
pus acum 13 ani
Suprem
Spammer
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 2
baga link pe girlshare :|
pus acum 13 ani
4ecHbIu
Spammer
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 2
wow good multumesk administrator good site manga cs off)))sorry nu pot graesk bun pe limba romana!!!Good site
pus acum 13 ani
*Digalosu*
V.I.P
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 18
GJ
pus acum 13 ani
Entek
Moderator
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 69
Code:
BRAVO
pus acum 13 ani
PgL^dS*
Spammer Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 22
FRATE V.I.P asta e vechi...
Dar GJ pt ca lai postat
_______________________________________
pus acum 13 ani
DaNy3LL
Moderator Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 112
PgL^dS* a scris:
FRATE V.I.P asta e vechi...
Dar GJ pt ca lai postat
e cam de acu 2 luni iti garantez eu asta
_______________________________________
Daca doresti sa ma contactezi Y!M : dan_cs_2011
pus acum 13 ani
nebunie
Spammer
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 2
nu e bun link
pus acum 13 ani
vasyy
Spammer
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 8
nu trece de eac mie mi-a bant steam pe pz
pus acum 13 ani
Monster!___
Spammer
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 3
ms mult de pack
pus acum 13 ani
1234
Spammer
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 3
La vipul dp mangacs sa facut /update sunt nu mai chestii tari acum si la premium idem !
pus acum 13 ani
Edytzu
Spammer
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 1
parola de la AGN v3 GOLD edition te rog nu merge cea din TxT plz