FRAGCS TEAM
All for Counter strike 1.6 and more WWW.FRAGCS.3XFORUM.RO WWW.FRAGCS.3XFORUM.RO WWW.FRAGCS.3XFORUM.RO WWW.FRAG.3XFORUM.RO FREE DOWNLOAD - Filme noi 2012 filme noi filme comedie filme horror filme de groaza filme aventura filme actiune filme desene animate download filme gratis filme noi , filme thriller , filme gratis , jocuri full download , jocuri gratis , jocuri full , muzica noua , muzica romaneasca , hacking , torrent , jocuri free download , free download cfg silent aim ,dll , aimbot for counter strike 1.6 free download, scripts aim , eac , voiplay , Vac : WWW.FRAGCS.3XFORUM.RO WWW.FRAGCS.3XFORUM.RO FREE DOWNLOAD
Cereri - cfg-uri,dll-uri etc /intrebari/nelamuririi Toate legate de Cs
Reguli:
Fara SpaM! Fara adrese la alte siteuri/forumuri Purtati o discutie civilizata si pe intelesul tuturor Respectati regulile sectiunii sau veti fi Avertizati/Banati ...
Have FUN!!
Aceste au fost cele 4 Reguli Simple
_______________________________________ / Pentru Orice Intrebare/Nelamurire (VIP/other) Puteti trimite un PM / FragCs Administrator Contact: / fragcsteam [@] yahoo [.] Com
pus acum 13 ani
idiotu
Spammer
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 20
sal asi dori si eu un leis foarte bunn sa rup cu el sa nu ma prinda sau alceva da sa fie bunnnnnnn plssssss
pus acum 13 ani
payone
Pe lista neagra
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 40
sall vreau si eu un wall sau un silent aim pentru eac ms nu pe acelea din frag.ro ms
Modificat de payone (acum 13 ani)
pus acum 13 ani
ady.deEah!
Administrator
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 124
idiotu a scris:
sal asi dori si eu un leis foarte bunn sa rup cu el sa nu ma prinda sau alceva da sa fie bunnnnnnn plssssss
Uite aici .
Download :
_______________________________________ / Pentru Orice Intrebare/Nelamurire (VIP/other) Puteti trimite un PM / FragCs Administrator Contact: / fragcsteam [@] yahoo [.] Com
pus acum 13 ani
ady.deEah!
Administrator
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 124
payone a scris:
sall vreau si eu un wall sau un silent aim pentru eac ms nu pe acelea din frag.ro ms
Download :
_______________________________________ / Pentru Orice Intrebare/Nelamurire (VIP/other) Puteti trimite un PM / FragCs Administrator Contact: / fragcsteam [@] yahoo [.] Com
pus acum 13 ani
michaelx
Spammer
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 12
Vreau si eu niste dll-uri foarte bune sa controlez reculul mai bine si sa imi spui cum se acctiveaza
pus acum 13 ani
DaNy3LL
Moderator Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 112
@michaelx incearca Se baga in counter-strike,cstrike/dlls SAU Se baga in counter-strike,cstrike,cstrike/dlls,cstrike/cl_dlls,valve,valve/dlls,valve/cl_dlls,gldrv Intri in joc si scrii MixeP.dll
_______________________________________
Daca doresti sa ma contactezi Y!M : dan_cs_2011
pus acum 13 ani
payone
Pe lista neagra
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 40
Sallut as avea si eu nevoie de setarea pentru wall pe buton la leis ms
pus acum 13 ani
DaNy3LL
Moderator Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 112
@payone alias +wallhack "set wh_DrawPlayer 1" alias -wallhack "set wh_DrawPlayer 0" key TASTA +wallhack
_______________________________________
Daca doresti sa ma contactezi Y!M : dan_cs_2011
pus acum 13 ani
michaelx
Spammer
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 12
mixep trebuie pus in toate sau doar la unul dintre ele?
pus acum 13 ani
DaNy3LL
Moderator Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 112
in toate si cand intri in cs scri MixeP.dll in consola
_______________________________________
Daca doresti sa ma contactezi Y!M : dan_cs_2011
pus acum 13 ani
ady.deEah!
Administrator
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 124
Daniele ce faci ma imi usurezi munca ) ? oricum mersi
_______________________________________ / Pentru Orice Intrebare/Nelamurire (VIP/other) Puteti trimite un PM / FragCs Administrator Contact: / fragcsteam [@] yahoo [.] Com
pus acum 13 ani
DaNy3LL
Moderator Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 112
) pai io sunt aici sa stau degeaba ?
Ajut si io cu ce pot
_______________________________________
Daca doresti sa ma contactezi Y!M : dan_cs_2011
pus acum 13 ani
ady.deEah!
Administrator
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 124
Chiar faci o treaba buna
_______________________________________ / Pentru Orice Intrebare/Nelamurire (VIP/other) Puteti trimite un PM / FragCs Administrator Contact: / fragcsteam [@] yahoo [.] Com
pus acum 13 ani
michaelx
Spammer
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 12
as vrea si eu un core.dll cu no recoil
pus acum 13 ani
DaNy3LL
Moderator Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 112
@michaelx
asta e singurul care l-am gasit prin pc .... sper sa te ajute
le copiezi unde e hl.exe (ca sa aflii unde e dai click dreapta pe cs,propietes,si apesi pe fiind target si in folderu' ala copiezi core.dll,standard.ini si folderul cstrike si dai yes)
_______________________________________
Daca doresti sa ma contactezi Y!M : dan_cs_2011
pus acum 13 ani
michaelx
Spammer
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 12
daca se poate un config si un userconfig care ma ma ajute sa trag ca cei din pgl Sper ca nu va fac probleme cu cererile mele
pus acum 13 ani
DaNy3LL
Moderator Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 112
dupa mine mi sa parut mai bun history astepta si alte comentari hf
pus acum 13 ani
DaNy3LL
Moderator Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 112
mie mi s-a parut mai bun history
Modificat de DaNy3LL (acum 13 ani)
_______________________________________
Daca doresti sa ma contactezi Y!M : dan_cs_2011
pus acum 13 ani
PgL^dS*
Spammer Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 22
raiz0-guard ala Merge pe steam ?
_______________________________________
pus acum 13 ani
payone
Pe lista neagra
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 40
da merge
Modificat de payone (acum 13 ani)
pus acum 13 ani
ady.deEah!
Administrator
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 124
History este mai bun
_______________________________________ / Pentru Orice Intrebare/Nelamurire (VIP/other) Puteti trimite un PM / FragCs Administrator Contact: / fragcsteam [@] yahoo [.] Com
pus acum 13 ani
michaelx
Spammer
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 12
vreau si eu un config defalut foarte bun sa dau hs usor va rog
pus acum 13 ani
DaNy3LL
Moderator Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 112
uite cfg-urile de la pgl gui
_______________________________________
Daca doresti sa ma contactezi Y!M : dan_cs_2011
pus acum 13 ani
perky
Spammer
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 7
ady.deEah! a scris:
idiotu a scris:
sal asi dori si eu un leis foarte bunn sa rup cu el sa nu ma prinda sau alceva da sa fie bunnnnnnn plssssss
Uite aici .
Download :
sall merge sigur sau raman fara steam?
pus acum 13 ani
Frankye
Spammer
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 1
Salut puteti sami dati / faceti si mie un cfg asa
Tinta : Roz Marime T: Mica Scris Culoare : Normal portocaliu ala Aim : 50 % No recoil : 70 % in special
Mersi mult ....
pus acum 13 ani
payone
Pe lista neagra
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 40
@ perky merge pe steam nu ramai fara bft
pus acum 13 ani
k1dz0rd
Spammer Din: Constanta
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 12
Salut, puteti sa-mi faceti un config cu aim nu foarte mult, 30-40% dar cu recoil mare ? Sa se duca gloantele mai in acelasi loc .
Tinta : verde Culoare scris chat : verde sensitivity : 2.4 nume : CaTa
Cam atat, sper sa imi faceti unul cat mai curand !
_______________________________________
pus acum 13 ani
silvann01
Spammer
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 5
Salut as dori cfgul lui Craven original daca se poate sau un cfg bun de dr.Multumesc
pus acum 13 ani
Entek
Moderator
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 69
username a scris:
As dori si eu cfg-u acesta daca se poate
_embedded
Donwload.
pus acum 13 ani
DaNy3LL
Moderator Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 112
@Frankye
@k1dz0rd
Frankye & k1dz0rd daca nu va ajuta no recoilul incercati si scriptul asta
Code:
alias +norec "+attack;cl_pitchspeed 5.050;ex_interp 0.1;rate 25000"
alias -norec "-attack;cl_pitchspeed 225;ex_interp 0.01;rate 25000"
bind mouse1 +norec
@silvann01
Modificat de DaNy3LL (acum 13 ani)
_______________________________________
Daca doresti sa ma contactezi Y!M : dan_cs_2011
pus acum 13 ani
k1dz0rd
Spammer Din: Constanta
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 12
Am o intrebare, unde pun AIMEE_ V2.rc si cum se activeaza ?
Multumesc
Edit : Am incercat si cfg lui Craven pentru ca ma joc foarte mult dr si hns si este super awesome ! Am 350 fps si in joc 250 cam asa, si am placa varza de tot. Intru pe server si se blocheaza cs :| Stiti de la ce poate sa fie ? Apropo cand sa blocat pe sv imi arata 277 fps ) :X
Edit 2 : Am zis ca e de la cs, l-am reinstalat si tot se blocheaza cand intru pe server, deci e de la cfg. Alt cfg nu mai stii de dr ? Tot asa 350 fps strafe chestii dalea
Mersi anticipat
Modificat de k1dz0rd (acum 13 ani)
_______________________________________
pus acum 13 ani
perky
Spammer
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 7
ady.deEah! a scris:
payone a scris:
sall vreau si eu un wall sau un silent aim pentru eac ms nu pe acelea din frag.ro ms
Download :
Sall dar la acest wall raman fara steam
pus acum 13 ani
Entek
Moderator
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 69
Poate ti-l baneaza nu ramai fara el
pus acum 13 ani
DaNy3LL
Moderator Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 112
eu zic sa nu folositi leis-uri pentru ca poate nu va da ban atunci ... dar peste 1 saptamana sau 2 .... nu se stie dar eu va zic mai bine nu va riscati
_______________________________________
Daca doresti sa ma contactezi Y!M : dan_cs_2011
pus acum 13 ani
k1dz0rd
Spammer Din: Constanta
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 12
Danyel te uiti mai sus la mesajul meu ?! Chiar nu stiu ce sa fac ..
_______________________________________
pus acum 13 ani
Click;x
Spammer Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 17
k1dz0rd a scris:
Am o intrebare, unde pun AIMEE_ V2.rc si cum se activeaza ?
Multumesc
Edit : Am incercat si cfg lui Craven pentru ca ma joc foarte mult dr si hns si este super awesome ! Am 350 fps si in joc 250 cam asa, si am placa varza de tot. Intru pe server si se blocheaza cs :| Stiti de la ce poate sa fie ? Apropo cand sa blocat pe sv imi arata 277 fps ) :X
Edit 2 : Am zis ca e de la cs, l-am reinstalat si tot se blocheaza cand intru pe server, deci e de la cfg. Alt cfg nu mai stii de dr ? Tot asa 350 fps strafe chestii dalea
Mersi anticipat
Aimme_v2.rc il pui in cstrike si cred k poti sa il denumesti il renumesti cum vrei tu si scri in consola exec aimeee.rc sper ca te-am ajutat
pus acum 13 ani
k1dz0rd
Spammer Din: Constanta
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 12
Click;x a scris:
k1dz0rd a scris:
Am o intrebare, unde pun AIMEE_ V2.rc si cum se activeaza ?
Multumesc
Edit : Am incercat si cfg lui Craven pentru ca ma joc foarte mult dr si hns si este super awesome ! Am 350 fps si in joc 250 cam asa, si am placa varza de tot. Intru pe server si se blocheaza cs :| Stiti de la ce poate sa fie ? Apropo cand sa blocat pe sv imi arata 277 fps ) :X
Edit 2 : Am zis ca e de la cs, l-am reinstalat si tot se blocheaza cand intru pe server, deci e de la cfg. Alt cfg nu mai stii de dr ? Tot asa 350 fps strafe chestii dalea
Mersi anticipat
Aimme_v2.rc il pui in cstrike si cred k poti sa il denumesti il renumesti cum vrei tu si scri in consola exec aimeee.rc sper ca te-am ajutat
Mersi pentru ajutor, dar in legatura cu cfg de deathrun ? Stii ce sa fac ? Cand intru pe server mi se blocheaza
_______________________________________
pus acum 13 ani
DaNy3LL
Moderator Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 112
k1dz0rd a scris:
Click;x a scris:
k1dz0rd a scris:
Am o intrebare, unde pun AIMEE_ V2.rc si cum se activeaza ?
Multumesc
Edit : Am incercat si cfg lui Craven pentru ca ma joc foarte mult dr si hns si este super awesome ! Am 350 fps si in joc 250 cam asa, si am placa varza de tot. Intru pe server si se blocheaza cs :| Stiti de la ce poate sa fie ? Apropo cand sa blocat pe sv imi arata 277 fps ) :X
Edit 2 : Am zis ca e de la cs, l-am reinstalat si tot se blocheaza cand intru pe server, deci e de la cfg. Alt cfg nu mai stii de dr ? Tot asa 350 fps strafe chestii dalea
Mersi anticipat
Aimme_v2.rc il pui in cstrike si cred k poti sa il denumesti il renumesti cum vrei tu si scri in consola exec aimeee.rc sper ca te-am ajutat
Mersi pentru ajutor, dar in legatura cu cfg de deathrun ? Stii ce sa fac ? Cand intru pe server mi se blocheaza
eu sincer chiar nu stiu .. nu prea le am cu deathrun.... poate te ajuta cineva care stie ..
_______________________________________
Daca doresti sa ma contactezi Y!M : dan_cs_2011
pus acum 13 ani
perky
Spammer
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 7
k1dz0rd a scris:
Click;x a scris:
k1dz0rd a scris:
Am o intrebare, unde pun AIMEE_ V2.rc si cum se activeaza ?
Multumesc
Edit : Am incercat si cfg lui Craven pentru ca ma joc foarte mult dr si hns si este super awesome ! Am 350 fps si in joc 250 cam asa, si am placa varza de tot. Intru pe server si se blocheaza cs :| Stiti de la ce poate sa fie ? Apropo cand sa blocat pe sv imi arata 277 fps ) :X
Edit 2 : Am zis ca e de la cs, l-am reinstalat si tot se blocheaza cand intru pe server, deci e de la cfg. Alt cfg nu mai stii de dr ? Tot asa 350 fps strafe chestii dalea
Mersi anticipat
Aimme_v2.rc il pui in cstrike si cred k poti sa il denumesti il renumesti cum vrei tu si scri in consola exec aimeee.rc sper ca te-am ajutat
Mersi pentru ajutor, dar in legatura cu cfg de deathrun ? Stii ce sa fac ? Cand intru pe server mi se blocheaza
k1dzor dami si mie cfg putin si daca e am sa te ajut daca imi face la fel
pus acum 13 ani
k1dz0rd
Spammer Din: Constanta
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 12
perky uita-te mai sus, mama frate nu sunteti atenti deloc, ne-a dat dany 2 cfg mie si inca unui baiat, si dupaia ultimu i-a dat un cfg de dr :-j Fii mai atent
Modificat de k1dz0rd (acum 13 ani)
_______________________________________
pus acum 13 ani
Click;x
Spammer Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 17
k1dz0rd a scris:
perky uita-te mai sus, mama frate nu sunteti atenti deloc, ne-a dat dany 2 cfg mie si inca unui baiat, si dupaia ultimu i-a dat un cfg de dr :-j Fii mai atent
Download LINK - Password - r1cko Sper sa iti placa:P
pus acum 13 ani
k1dz0rd
Spammer Din: Constanta
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 12
Click iti multumesc si tie pentru cfg, dar tot la fel imi face Bag cfg ma conectez pe server si se blocheaza
Edit : Oare sa fie de la Windows 7 ? Am windows 7 32 bit
Modificat de k1dz0rd (acum 13 ani)
_______________________________________
pus acum 13 ani
fail
Spammer
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 5
Vreau si eu un config , userconfig ,care sa ma ajute la recoil ,pe f1 sa imi iau armele normale de toti bani . Sa fie bun ms
pus acum 13 ani
idiotu
Spammer
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 20
asi vrea si eu paku asta daca se poate plss
EXECUTATION PACK AIMBOT este alui perta
pus acum 13 ani
silvann01
Spammer
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 5
Ms dani3l nu asta il cautam dar ms orticum
pus acum 13 ani
DaNy3LL
Moderator Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 112
fail a scris:
Vreau si eu un config , userconfig ,care sa ma ajute la recoil ,pe f1 sa imi iau armele normale de toti bani . Sa fie bun ms
incearca astea .. am adaugat si un dll care se baga in counter-strike si cstrike/dlls
@idiotu nu il am dar daca fac rost iti dau un pm cu link
@silvann01 altceva nu am gasit scz..
_______________________________________
Daca doresti sa ma contactezi Y!M : dan_cs_2011
pus acum 13 ani
username
Spammer
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 3
Entek a scris:
username a scris:
As dori si eu cfg-u acesta daca se poate
_embedded
Donwload.
Mersi...dar am o singura intrebare...este cel din video ca nu prea cred?
pus acum 13 ani
Elektra
Spammer
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 17
LAGG ! EDIT SCUZE 2x POST
Modificat de Elektra (acum 13 ani)
pus acum 13 ani
Elektra
Spammer
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 17
Vreau un cfg foarte bun cu aim & recoil sa aibe numele Elektra , si cand trag sa ramana tinta mica , mersi
pus acum 13 ani
k1dz0rd
Spammer Din: Constanta
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 12
Va rog warn Elektra a facut 2x post si nici nu a modificat :-j sa vedeti ce face lumea ptr 2 mesaje in plus, nici macar nu si-a cerut scuze
Modificat de k1dz0rd (acum 13 ani)
_______________________________________
pus acum 13 ani
fail
Spammer
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 5
Vreau si eu o tinta la awp stil hltv ,ms.
pus acum 13 ani
privat2
Spammer
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 3
vreau un cfg full recoil , dar recoil adevarat sa se duca tinta drept plsss
~ MULTUMESC ~
pus acum 13 ani
silvann01
Spammer
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 5
Dany3l ma poti ajuta cu un script sa te ajute sa faci strafe?
pus acum 13 ani
privat2
Spammer
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 3
vreau si eu un cfg full recoil , dar recoil adevarat sa se duca gl drept plssss
ms hai loome plsss
pus acum 13 ani
boD
Spammer
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 6
vreau si eu un cfg default "bunnn" ms
pus acum 13 ani
michaelx
Spammer
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 12
un userconfig foarte bun sa dau mai bine nu ala de la pgl gui
pus acum 13 ani
DaNy3LL
Moderator Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 112
SCUZE CA AM INTARZIAT ATAT ....
@fail @privat2 incearca @silvann01 incearca
Code:
alias "w1" "wait"
alias "w2" "wait; wait"
alias "w3" "wait; wait; wait"
alias "w4" "w2; w2"
alias "w5" "w4; w1"
alias "w6" "w4; w2"
alias "w8" "w4; w4"
alias "w10" "w6; w4"
alias "w20" "w10; w10"
alias "w30" "w20; w10"
alias "w50" "w20; w20; w10"
alias "w100" "w50; w50"
alias moveright "+right;+moveright"
alias moveleft "+left;+moveleft"
alias stopright "-right;-moveright"
alias stopleft "-left;-moveleft"
alias ys450 "cl_yawspeed 450"
alias dzamp "+jump"
alias "1ststrafe" "ys450;dl;moveright;w5;stopright"
alias "2ndstrafe" "moveleft;w5;stopleft"
alias "3rdstrafe" "moveright;w5;stopright"
alias "4thstrafe" "moveleft;w5;stopleft"
alias "5thstrafe" "moveright;w5;stopright"
alias "6thstrafe" "moveleft;w5;stopleft"
alias "7thstrafe" "moveright;w5;stopright"
alias "8thstrafe" "moveleft;w5;stopleft"
alias "9thstrafe" "moveright;w5;stopright"
alias "10thstrafe" "moveleft;w5;stopleft"
alias "11thstrafe" "moveright;w5;stopright"
alias "12" "moveleft;w5;stopleft"
alias "13" "moveright;w5;stopright"
alias "14" "moveleft;w5;stopleft"
alias "15" "moveright;w5;stopright"
alias "16" "moveleft;w5;stopleft
alias "17" "moveright;w5;stopright"
alias "18" "moveleft;w5;stopleft
alias "19" "moveright;w5;stopright"
alias "20" "moveleft;w5;stopleft
alias "21" "moveright;w5;stopright"
alias "22" "moveleft;w5;stopleft
alias "23" "moveright;w5;stopright"
alias "24" "moveleft;w5;stopleft
alias "25" "moveright;w5;stopright"
alias "26" "moveleft;w5;stopleft
alias "27" "moveright;w5;stopright"
alias "28" "moveleft;w5;stopleft
alias "29" "moveright;w5;stopright"
alias "30" "moveleft;w5;stopleft
alias "strafe" "1ststrafe;2ndstrafe;3rdstrafe;4thstrafe;5thstrafe;6thstrafe;7thstrafe;8thstrafe;9thstrafe;10thstrafe;11thstrafe"
bind "TASTA" "strafe"
modifici la sfarsit in loc de TASTA pui ce tasta vrei tu @boD @michaelx incerca
_______________________________________
Daca doresti sa ma contactezi Y!M : dan_cs_2011
pus acum 13 ani
PgL^dS*
Spammer Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 22
va rog asa vrea un wall pe buton care sa nu baneze steam
_______________________________________
pus acum 13 ani
DaNy3LL
Moderator Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 112
@PgL^dS* din cate stiu asta nu baneza steam .. il bagi in folderul principal si cand intri pe sv apesi F1
_______________________________________
Daca doresti sa ma contactezi Y!M : dan_cs_2011
pus acum 13 ani
silvann01
Spammer
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 5
Mersi DanY3l!!!
pus acum 13 ani
mEReNeNe
Spammer
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 3
As dori si eu daca se poate un Config+userconfig DEFAULT cu setari pt textura mai stearsa
pus acum 13 ani
DaNy3LL
Moderator Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 112
@silvann01 cu placere @mEReNeNe incearca sau
_______________________________________
Daca doresti sa ma contactezi Y!M : dan_cs_2011
pus acum 13 ani
idiotu
Spammer
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 20
danyel ai mai facut rost de paku ala
pus acum 13 ani
perky
Spammer
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 7
Vreau si eu un met0ri pt eac ...Las omu sa intre sa mil faca in pc cu teamwiever
pus acum 13 ani
DaNy3LL
Moderator Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 112
@idiotu nu am reusit .... dar inca mai caut @perky din cate stiu eu met0ri original merge merge doar pe LAN/BOTI
_______________________________________
Daca doresti sa ma contactezi Y!M : dan_cs_2011
pus acum 13 ani
mEReNeNe
Spammer
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 3
DaNy3LL a scris:
@silvann01 cu placere @mEReNeNe incearca sau
Imi pare rau dar nu este cea ce am cerut eu :|
pus acum 13 ani
michaelx
Spammer
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 12
un dll foarte bun de no recoil sau un reg care sa meaga bine
pus acum 13 ani
Monster!___
Spammer
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 3
buna all doresc un dll frt bun pt steam sa nu il baneze ms mult
pus acum 13 ani
fail
Spammer
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 5
Vreau si eu un core.dll bun . Multumesc
pus acum 13 ani
andyl1kke
Spammer
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 9
un aim foarte bun pentru playzeek Dll/Rc/Cfg va rog mult !
Modificat de andyl1kke (acum 13 ani)
pus acum 13 ani
andyl1kke
Spammer
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 9
fail a scris:
Vreau si eu un core.dll bun . Multumesc
NU SE MAI OCUPA NIMENI? P.S. AU TRECUT 24H DE LA ULTIMUL COMMENT
pus acum 13 ani
username
Spammer
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 3
As dori si eu cfg acesta
pus acum 13 ani
inferno0ftw
Pe lista neagra
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 5
Un silent aim setar pe corp sa nu ia cap tinta sa se duca pe corp
pus acum 13 ani
inferno0ftw
Pe lista neagra
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 5
@ monster si fail uitate un core.dll foarte bun
pus acum 13 ani
SkiLL
Spammer
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 12
Cel mai tare Leis si cfg cu dll !!!!!!!! si Parola La BeNoCo
pus acum 13 ani
baNNed
Spammer
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 15
pus acum 13 ani
alizee
Spammer
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 1
Connect CS.ARTH.RO Best server FROM ROMANIA!!
pus acum 13 ani
alecu
Spammer
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 1
am si eu o intrebare ce cfg ,leis de pe forumul asta e mai bun ca hystory?