FRAGCS TEAM
All for Counter strike 1.6 and more WWW.FRAGCS.3XFORUM.RO WWW.FRAGCS.3XFORUM.RO WWW.FRAGCS.3XFORUM.RO WWW.FRAG.3XFORUM.RO FREE DOWNLOAD - Filme noi 2012 filme noi filme comedie filme horror filme de groaza filme aventura filme actiune filme desene animate download filme gratis filme noi , filme thriller , filme gratis , jocuri full download , jocuri gratis , jocuri full , muzica noua , muzica romaneasca , hacking , torrent , jocuri free download , free download cfg silent aim ,dll , aimbot for counter strike 1.6 free download, scripts aim , eac , voiplay , Vac : WWW.FRAGCS.3XFORUM.RO WWW.FRAGCS.3XFORUM.RO FREE DOWNLOAD
Lista Forumurilor Pe Tematici
FRAGCS TEAM | Reguli | Inregistrare | Login

POZE FRAGCS TEAM

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Anne98 pe Simpatie
Femeie
25 ani
Buzau
cauta Barbat
27 - 52 ani
FRAGCS TEAM / Counter-Strike Cheats / Cereri / Intrebari /Nelamuriri  
Autor
Mesaj Pagini: 1
ady.deEah!
Administrator

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 124
Cereri - cfg-uri,dll-uri etc /intrebari/nelamuririi Toate legate de Cs

Reguli:

Fara SpaM!
Fara adrese la alte siteuri/forumuri
Purtati o discutie civilizata si pe intelesul tuturor
Respectati regulile sectiunii sau veti fi Avertizati/Banati ...

Have FUN!!

Aceste au fost cele 4 Reguli Simple


_______________________________________

/ Pentru Orice Intrebare/Nelamurire (VIP/other) Puteti trimite un PM
/ FragCs Administrator Contact:
/ fragcsteam [@] yahoo [.] Com

pus acum 13 ani
   
idiotu
Spammer

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 20
sal asi dori si eu un leis foarte bunn sa rup cu el sa nu ma prinda sau alceva da sa fie bunnnnnnn plssssss

pus acum 13 ani
   
payone
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 40
sall vreau si eu un wall sau un silent aim pentru eac ms nu pe acelea din frag.ro ms

Modificat de payone (acum 13 ani)


pus acum 13 ani
   
ady.deEah!
Administrator

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 124

idiotu a scris:

sal asi dori si eu un leis foarte bunn sa rup cu el sa nu ma prinda sau alceva da sa fie bunnnnnnn plssssss

Uite aici .

Download :


_______________________________________

/ Pentru Orice Intrebare/Nelamurire (VIP/other) Puteti trimite un PM
/ FragCs Administrator Contact:
/ fragcsteam [@] yahoo [.] Com

pus acum 13 ani
   
ady.deEah!
Administrator

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 124

payone a scris:

sall vreau si eu un wall sau un silent aim pentru eac ms nu pe acelea din frag.ro ms


Download :


_______________________________________

/ Pentru Orice Intrebare/Nelamurire (VIP/other) Puteti trimite un PM
/ FragCs Administrator Contact:
/ fragcsteam [@] yahoo [.] Com

pus acum 13 ani
   
michaelx
Spammer

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 12
Vreau si eu niste dll-uri foarte bune sa controlez reculul mai bine si sa imi spui cum se acctiveaza

pus acum 13 ani
   
DaNy3LL
Moderator

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 112
@michaelx incearca
Se baga in counter-strike,cstrike/dlls
SAU
Se baga in counter-strike,cstrike,cstrike/dlls,cstrike/cl_dlls,valve,valve/dlls,valve/cl_dlls,gldrv
Intri in joc si scrii MixeP.dll


_______________________________________



Daca doresti sa ma contactezi Y!M : dan_cs_2011

pus acum 13 ani
   
payone
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 40
Sallut as avea si eu nevoie de setarea pentru wall pe buton la leis ms

pus acum 13 ani
   
DaNy3LL
Moderator

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 112
@payone
alias +wallhack "set wh_DrawPlayer 1"
alias -wallhack "set wh_DrawPlayer 0"
key TASTA +wallhack


_______________________________________



Daca doresti sa ma contactezi Y!M : dan_cs_2011

pus acum 13 ani
   
michaelx
Spammer

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 12
mixep trebuie pus in toate sau doar la unul dintre ele?

pus acum 13 ani
   
DaNy3LL
Moderator

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 112
in toate si cand intri in cs scri MixeP.dll in consola

_______________________________________



Daca doresti sa ma contactezi Y!M : dan_cs_2011

pus acum 13 ani
   
ady.deEah!
Administrator

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 124
Daniele ce faci ma imi usurezi munca ) ? oricum mersi

_______________________________________

/ Pentru Orice Intrebare/Nelamurire (VIP/other) Puteti trimite un PM
/ FragCs Administrator Contact:
/ fragcsteam [@] yahoo [.] Com

pus acum 13 ani
   
DaNy3LL
Moderator

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 112
) pai io sunt aici sa stau degeaba ? 

Ajut si io cu ce pot


_______________________________________



Daca doresti sa ma contactezi Y!M : dan_cs_2011

pus acum 13 ani
   
ady.deEah!
Administrator

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 124
Chiar faci o treaba buna

_______________________________________

/ Pentru Orice Intrebare/Nelamurire (VIP/other) Puteti trimite un PM
/ FragCs Administrator Contact:
/ fragcsteam [@] yahoo [.] Com

pus acum 13 ani
   
michaelx
Spammer

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 12
as vrea si eu un core.dll cu no recoil

pus acum 13 ani
   
DaNy3LL
Moderator

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 112
@michaelx

asta e singurul care l-am gasit prin pc .... sper sa te ajute

le copiezi unde e hl.exe (ca sa aflii unde e dai click dreapta pe cs,propietes,si apesi pe fiind target si in folderu' ala copiezi core.dll,standard.ini si folderul cstrike si dai yes)


_______________________________________



Daca doresti sa ma contactezi Y!M : dan_cs_2011

pus acum 13 ani
   
michaelx
Spammer

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 12
daca se poate un config si un userconfig care ma ma ajute sa trag ca cei din pgl
Sper ca nu va fac probleme cu cererile mele 


pus acum 13 ani
   
DaNy3LL
Moderator

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 112
@michaelx

uite cfg si userconfig de la PGL GUI

le bagi in cstrike


_______________________________________



Daca doresti sa ma contactezi Y!M : dan_cs_2011

pus acum 13 ani
   
alezu2000
Member

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 43
as dori si eu niste modele gfx bune..pt cs

_______________________________________
AIM EAC
http://www.girlshare.ro/497282.1

pus acum 13 ani
   
payone
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 40
@alezu2000
poftim


pus acum 13 ani
   
username
Spammer

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 3
As dori si eu cfg-u acesta daca se poate


_embedded


pus acum 13 ani
   
DaNy3LL
Moderator

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 112

username a scris:

As dori si eu cfg-u acesta daca se poate


_embedded


eu nu am reusit sa-l gasesc .. poate te ajut altcineva


_______________________________________



Daca doresti sa ma contactezi Y!M : dan_cs_2011

pus acum 13 ani
   
payone
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 40
@username acest cfg este privat

Modificat de payone (acum 13 ani)


pus acum 13 ani
   
alezu2000
Member

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 43
agn v4 este mai bun ca history aim? :-?

_______________________________________
AIM EAC
http://www.girlshare.ro/497282.1

pus acum 13 ani
   
payone
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 40
dupa mine mi sa parut mai bun history astepta si alte comentari hf

pus acum 13 ani
   
DaNy3LL
Moderator

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 112
mie mi s-a parut mai bun history

Modificat de DaNy3LL (acum 13 ani)


_______________________________________



Daca doresti sa ma contactezi Y!M : dan_cs_2011

pus acum 13 ani
   
PgL^dS*
Spammer

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 22
raiz0-guard ala Merge pe steam ?

_______________________________________





pus acum 13 ani
   
payone
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 40
da merge

Modificat de payone (acum 13 ani)


pus acum 13 ani
   
ady.deEah!
Administrator

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 124
History este mai bun

_______________________________________

/ Pentru Orice Intrebare/Nelamurire (VIP/other) Puteti trimite un PM
/ FragCs Administrator Contact:
/ fragcsteam [@] yahoo [.] Com

pus acum 13 ani
   
michaelx
Spammer

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 12
vreau si eu un config defalut foarte bun sa dau hs usor va rog 

pus acum 13 ani
   
DaNy3LL
Moderator

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 112
uite cfg-urile de la pgl gui

_______________________________________



Daca doresti sa ma contactezi Y!M : dan_cs_2011

pus acum 13 ani
   
perky
Spammer

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 7

ady.deEah! a scris:


idiotu a scris:

sal asi dori si eu un leis foarte bunn sa rup cu el sa nu ma prinda sau alceva da sa fie bunnnnnnn plssssss

Uite aici .

Download :



sall merge sigur sau raman fara steam?


pus acum 13 ani
   
Frankye
Spammer

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 1
Salut puteti sami dati / faceti si mie un cfg asa

Tinta : Roz
Marime T: Mica
Scris Culoare : Normal portocaliu ala
Aim : 50 %
No recoil : 70 % in special

Mersi mult ....     


pus acum 13 ani
   
payone
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 40
@ perky merge pe steam nu ramai fara bft

pus acum 13 ani
   
k1dz0rd
Spammer

Din: Constanta
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 12
Salut, puteti sa-mi faceti un config cu aim nu foarte mult, 30-40% dar cu recoil mare ?
Sa se duca gloantele mai in acelasi loc .

Tinta : verde
Culoare scris chat : verde
sensitivity : 2.4
nume : CaTa


Cam atat, sper sa imi faceti unul cat mai curand ! 


_______________________________________


pus acum 13 ani
   
silvann01
Spammer

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 5
Salut as dori cfgul lui Craven original daca se poate sau un cfg bun de dr.Multumesc

pus acum 13 ani
   
Entek
Moderator

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 69

username a scris:

As dori si eu cfg-u acesta daca se poate


_embedded



Donwload.


pus acum 13 ani
   
DaNy3LL
Moderator

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 112
@Frankye

@k1dz0rd

Frankye & k1dz0rd daca nu va ajuta no recoilul incercati si scriptul asta

Code:

alias +norec "+attack;cl_pitchspeed 5.050;ex_interp 0.1;rate 25000"
alias -norec "-attack;cl_pitchspeed 225;ex_interp 0.01;rate 25000"
bind mouse1 +norec

@silvann01

Modificat de DaNy3LL (acum 13 ani)


_______________________________________



Daca doresti sa ma contactezi Y!M : dan_cs_2011

pus acum 13 ani
   
k1dz0rd
Spammer

Din: Constanta
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 12
Am o intrebare, unde pun AIMEE_ V2.rc si cum se activeaza ?

Multumesc 


Edit : Am incercat si cfg lui Craven pentru ca ma joc foarte mult dr si hns si este super awesome ! Am 350 fps si in joc 250 cam asa, si am placa varza de tot.
Intru pe server si se blocheaza cs :| Stiti de la ce poate sa fie ? Apropo cand sa blocat pe sv imi arata 277 fps ) :X

Edit 2 : Am zis ca e de la cs, l-am reinstalat si tot se blocheaza cand intru pe server, deci e de la cfg.
Alt cfg nu mai stii de dr ? Tot asa 350 fps strafe chestii dalea

Mersi anticipat

Modificat de k1dz0rd (acum 13 ani)


_______________________________________


pus acum 13 ani
   
perky
Spammer

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 7

ady.deEah! a scris:


payone a scris:

sall vreau si eu un wall sau un silent aim pentru eac ms nu pe acelea din frag.ro ms


Download :



Sall dar la acest wall raman fara steam


pus acum 13 ani
   
Entek
Moderator

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 69
Poate ti-l baneaza nu ramai fara el

pus acum 13 ani
   
DaNy3LL
Moderator

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 112
eu zic sa nu folositi leis-uri pentru ca poate nu va da ban atunci ... dar peste 1 saptamana sau 2 .... nu se stie
dar eu va zic mai bine nu va riscati


_______________________________________



Daca doresti sa ma contactezi Y!M : dan_cs_2011

pus acum 13 ani
   
k1dz0rd
Spammer

Din: Constanta
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 12
Danyel te uiti mai sus la mesajul meu ?!
Chiar nu stiu ce sa fac ..


_______________________________________


pus acum 13 ani
   
Click;x
Spammer

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 17

k1dz0rd a scris:

Am o intrebare, unde pun AIMEE_ V2.rc si cum se activeaza ?

Multumesc 


Edit : Am incercat si cfg lui Craven pentru ca ma joc foarte mult dr si hns si este super awesome ! Am 350 fps si in joc 250 cam asa, si am placa varza de tot.
Intru pe server si se blocheaza cs :| Stiti de la ce poate sa fie ? Apropo cand sa blocat pe sv imi arata 277 fps ) :X

Edit 2 : Am zis ca e de la cs, l-am reinstalat si tot se blocheaza cand intru pe server, deci e de la cfg.
Alt cfg nu mai stii de dr ? Tot asa 350 fps strafe chestii dalea

Mersi anticipat

Aimme_v2.rc il pui in cstrike si cred k poti sa il denumesti il renumesti cum vrei tu si scri in consola exec aimeee.rc sper ca te-am ajutat


pus acum 13 ani
   
k1dz0rd
Spammer

Din: Constanta
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 12

Click;x a scris:


k1dz0rd a scris:

Am o intrebare, unde pun AIMEE_ V2.rc si cum se activeaza ?

Multumesc 


Edit : Am incercat si cfg lui Craven pentru ca ma joc foarte mult dr si hns si este super awesome ! Am 350 fps si in joc 250 cam asa, si am placa varza de tot.
Intru pe server si se blocheaza cs :| Stiti de la ce poate sa fie ? Apropo cand sa blocat pe sv imi arata 277 fps ) :X

Edit 2 : Am zis ca e de la cs, l-am reinstalat si tot se blocheaza cand intru pe server, deci e de la cfg.
Alt cfg nu mai stii de dr ? Tot asa 350 fps strafe chestii dalea

Mersi anticipat

Aimme_v2.rc il pui in cstrike si cred k poti sa il denumesti il renumesti cum vrei tu si scri in consola exec aimeee.rc sper ca te-am ajutat


Mersi pentru ajutor, dar in legatura cu cfg de deathrun ? Stii ce sa fac ?
Cand intru pe server mi se blocheaza


_______________________________________


pus acum 13 ani
   
DaNy3LL
Moderator

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 112

k1dz0rd a scris:


Click;x a scris:


k1dz0rd a scris:

Am o intrebare, unde pun AIMEE_ V2.rc si cum se activeaza ?

Multumesc 


Edit : Am incercat si cfg lui Craven pentru ca ma joc foarte mult dr si hns si este super awesome ! Am 350 fps si in joc 250 cam asa, si am placa varza de tot.
Intru pe server si se blocheaza cs :| Stiti de la ce poate sa fie ? Apropo cand sa blocat pe sv imi arata 277 fps ) :X

Edit 2 : Am zis ca e de la cs, l-am reinstalat si tot se blocheaza cand intru pe server, deci e de la cfg.
Alt cfg nu mai stii de dr ? Tot asa 350 fps strafe chestii dalea

Mersi anticipat

Aimme_v2.rc il pui in cstrike si cred k poti sa il denumesti il renumesti cum vrei tu si scri in consola exec aimeee.rc sper ca te-am ajutat


Mersi pentru ajutor, dar in legatura cu cfg de deathrun ? Stii ce sa fac ?
Cand intru pe server mi se blocheaza


eu sincer chiar nu stiu .. nu prea le am cu deathrun.... poate te ajuta cineva care stie ..


_______________________________________



Daca doresti sa ma contactezi Y!M : dan_cs_2011

pus acum 13 ani
   
perky
Spammer

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 7

k1dz0rd a scris:


Click;x a scris:


k1dz0rd a scris:

Am o intrebare, unde pun AIMEE_ V2.rc si cum se activeaza ?

Multumesc 


Edit : Am incercat si cfg lui Craven pentru ca ma joc foarte mult dr si hns si este super awesome ! Am 350 fps si in joc 250 cam asa, si am placa varza de tot.
Intru pe server si se blocheaza cs :| Stiti de la ce poate sa fie ? Apropo cand sa blocat pe sv imi arata 277 fps ) :X

Edit 2 : Am zis ca e de la cs, l-am reinstalat si tot se blocheaza cand intru pe server, deci e de la cfg.
Alt cfg nu mai stii de dr ? Tot asa 350 fps strafe chestii dalea

Mersi anticipat

Aimme_v2.rc il pui in cstrike si cred k poti sa il denumesti il renumesti cum vrei tu si scri in consola exec aimeee.rc sper ca te-am ajutat


Mersi pentru ajutor, dar in legatura cu cfg de deathrun ? Stii ce sa fac ?
Cand intru pe server mi se blocheaza


k1dzor dami si mie cfg putin si daca e am sa te ajut daca imi face la fel


pus acum 13 ani
   
k1dz0rd
Spammer

Din: Constanta
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 12
perky uita-te mai sus, mama frate nu sunteti atenti deloc, ne-a dat dany 2 cfg mie si inca unui baiat, si dupaia ultimu i-a dat un cfg de dr :-j
Fii mai atent

Modificat de k1dz0rd (acum 13 ani)


_______________________________________


pus acum 13 ani
   
Click;x
Spammer

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 17

k1dz0rd a scris:

perky uita-te mai sus, mama frate nu sunteti atenti deloc, ne-a dat dany 2 cfg mie si inca unui baiat, si dupaia ultimu i-a dat un cfg de dr :-j
Fii mai atent


Download LINK -
    Password - r1cko
Sper sa iti placa:P


pus acum 13 ani
   
k1dz0rd
Spammer

Din: Constanta
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 12
Click iti multumesc si tie pentru cfg, dar tot la fel imi face 
Bag cfg ma conectez pe server si se blocheaza     


Edit : Oare sa fie de la Windows 7 ?
Am windows 7 32 bit

Modificat de k1dz0rd (acum 13 ani)


_______________________________________


pus acum 13 ani
   
fail
Spammer

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 5
Vreau si eu un config , userconfig ,care sa ma ajute la recoil ,pe f1 sa imi iau armele normale de toti bani . Sa fie bun ms

pus acum 13 ani
   
idiotu
Spammer

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 20
asi vrea si eu paku asta daca se poate plss

EXECUTATION PACK AIMBOT este alui perta


pus acum 13 ani
   
silvann01
Spammer

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 5
Ms dani3l nu asta il cautam dar ms orticum

pus acum 13 ani
   
DaNy3LL
Moderator

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 112

fail a scris:

Vreau si eu un config , userconfig ,care sa ma ajute la recoil ,pe f1 sa imi iau armele normale de toti bani . Sa fie bun ms

incearca astea .. am adaugat si un dll care se baga in counter-strike si cstrike/dlls

@idiotu nu il am dar daca fac rost iti dau un pm cu link

@silvann01 altceva nu am gasit scz..


_______________________________________



Daca doresti sa ma contactezi Y!M : dan_cs_2011

pus acum 13 ani
   
username
Spammer

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 3

Entek a scris:


username a scris:

As dori si eu cfg-u acesta daca se poate


_embedded



Donwload.


Mersi...dar am o singura intrebare...este cel din video ca nu prea cred?


pus acum 13 ani
   
Elektra
Spammer

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 17
LAGG ! EDIT SCUZE 2x POST

Modificat de Elektra (acum 13 ani)


pus acum 13 ani
   
Elektra
Spammer

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 17
Vreau un cfg foarte bun cu aim & recoil sa aibe numele Elektra , si cand trag sa ramana tinta mica , mersi

pus acum 13 ani
   
k1dz0rd
Spammer

Din: Constanta
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 12
Va rog warn Elektra a facut 2x post si nici nu a modificat :-j sa vedeti ce face lumea ptr 2 mesaje in plus, nici macar nu si-a cerut scuze 

Modificat de k1dz0rd (acum 13 ani)


_______________________________________


pus acum 13 ani
   
fail
Spammer

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 5
Vreau si eu o tinta la awp stil hltv ,ms.

pus acum 13 ani
   
privat2
Spammer

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 3
vreau un cfg full recoil , dar recoil adevarat sa se duca tinta drept plsss
   
     
     
                       ~ MULTUMESC ~


pus acum 13 ani
   
silvann01
Spammer

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 5
Dany3l ma poti ajuta cu un script sa te ajute sa faci strafe?

pus acum 13 ani
   
privat2
Spammer

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 3
vreau si eu un cfg full recoil , dar recoil adevarat sa se duca gl drept plssss


ms hai loome  plsss


pus acum 13 ani
   
boD
Spammer

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 6
vreau si eu un cfg default "bunnn" ms

pus acum 13 ani
   
michaelx
Spammer

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 12
un userconfig foarte bun sa dau mai bine nu ala de la pgl gui

pus acum 13 ani
   
DaNy3LL
Moderator

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 112
SCUZE CA AM INTARZIAT ATAT ....

@fail
@privat2 incearca
@silvann01 incearca

Code:

alias "w1" "wait"
alias "w2" "wait; wait"
alias "w3" "wait; wait; wait"
alias "w4" "w2; w2"
alias "w5" "w4; w1"
alias "w6" "w4; w2"
alias "w8" "w4; w4"
alias "w10" "w6; w4"
alias "w20" "w10; w10"
alias "w30" "w20; w10"
alias "w50" "w20; w20; w10"
alias "w100" "w50; w50"

alias moveright "+right;+moveright"
alias moveleft "+left;+moveleft"
alias stopright "-right;-moveright"
alias stopleft "-left;-moveleft"
alias ys450 "cl_yawspeed 450"
alias dzamp "+jump"
alias "1ststrafe" "ys450;dl;moveright;w5;stopright"
alias "2ndstrafe" "moveleft;w5;stopleft"
alias "3rdstrafe" "moveright;w5;stopright"
alias "4thstrafe" "moveleft;w5;stopleft"
alias "5thstrafe" "moveright;w5;stopright"
alias "6thstrafe" "moveleft;w5;stopleft"
alias "7thstrafe" "moveright;w5;stopright"
alias "8thstrafe" "moveleft;w5;stopleft"
alias "9thstrafe" "moveright;w5;stopright"
alias "10thstrafe" "moveleft;w5;stopleft"
alias "11thstrafe" "moveright;w5;stopright"
alias "12" "moveleft;w5;stopleft"
alias "13" "moveright;w5;stopright"
alias "14" "moveleft;w5;stopleft"
alias "15" "moveright;w5;stopright"
alias "16" "moveleft;w5;stopleft
alias "17" "moveright;w5;stopright"
alias "18" "moveleft;w5;stopleft
alias "19" "moveright;w5;stopright"
alias "20" "moveleft;w5;stopleft
alias "21" "moveright;w5;stopright"
alias "22" "moveleft;w5;stopleft
alias "23" "moveright;w5;stopright"
alias "24" "moveleft;w5;stopleft
alias "25" "moveright;w5;stopright"
alias "26" "moveleft;w5;stopleft
alias "27" "moveright;w5;stopright"
alias "28" "moveleft;w5;stopleft
alias "29" "moveright;w5;stopright"
alias "30" "moveleft;w5;stopleft
alias "strafe" "1ststrafe;2ndstrafe;3rdstrafe;4thstrafe;5thstrafe;6thstrafe;7thstrafe;8thstrafe;9thstrafe;10thstrafe;11thstrafe"
bind "TASTA" "strafe"

modifici la sfarsit in loc de TASTA pui ce tasta vrei tu
@boD
@michaelx incerca


_______________________________________



Daca doresti sa ma contactezi Y!M : dan_cs_2011

pus acum 13 ani
   
PgL^dS*
Spammer

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 22
va rog asa vrea un wall pe buton care sa nu baneze steam

_______________________________________





pus acum 13 ani
   
DaNy3LL
Moderator

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 112
@PgL^dS*
din cate stiu asta nu baneza steam .. il bagi in folderul principal si cand intri pe sv apesi F1


_______________________________________



Daca doresti sa ma contactezi Y!M : dan_cs_2011

pus acum 13 ani
   
silvann01
Spammer

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 5
Mersi DanY3l!!!

pus acum 13 ani
   
mEReNeNe
Spammer

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 3
As dori si eu daca se poate un Config+userconfig DEFAULT cu setari pt textura mai stearsa

pus acum 13 ani
   
DaNy3LL
Moderator

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 112
@silvann01 cu placere
@mEReNeNe incearca
sau


_______________________________________



Daca doresti sa ma contactezi Y!M : dan_cs_2011

pus acum 13 ani
   
idiotu
Spammer

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 20
danyel ai mai facut rost de paku ala

pus acum 13 ani
   
perky
Spammer

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 7
Vreau si eu un met0ri pt eac ...Las omu sa intre sa mil faca in pc cu teamwiever

pus acum 13 ani
   
DaNy3LL
Moderator

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 112
@idiotu nu am reusit .... dar inca mai caut
@perky din cate stiu eu met0ri original merge merge doar pe LAN/BOTI


_______________________________________



Daca doresti sa ma contactezi Y!M : dan_cs_2011

pus acum 13 ani
   
mEReNeNe
Spammer

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 3

DaNy3LL a scris:

@silvann01 cu placere
@mEReNeNe incearca
sau




Imi pare rau dar nu este cea ce am cerut eu :|


pus acum 13 ani
   
michaelx
Spammer

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 12
un dll foarte bun de no recoil sau un reg care sa meaga bine

pus acum 13 ani
   
Monster!___
Spammer

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 3
buna all doresc un dll frt bun pt steam sa nu il baneze ms mult

pus acum 13 ani
   
fail
Spammer

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 5
Vreau si eu un core.dll bun . Multumesc

pus acum 13 ani
   
andyl1kke
Spammer

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 9
un aim foarte bun pentru playzeek
Dll/Rc/Cfg va rog mult !

Modificat de andyl1kke (acum 13 ani)


pus acum 13 ani
   
andyl1kke
Spammer

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 9

fail a scris:

Vreau si eu un core.dll bun . Multumesc



NU SE MAI OCUPA NIMENI?
P.S. AU TRECUT 24H DE LA ULTIMUL COMMENT


pus acum 13 ani
   
username
Spammer

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 3



As dori si eu cfg acesta


pus acum 13 ani
   
inferno0ftw
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 5
Un silent aim setar pe corp sa nu ia cap tinta sa se duca pe corp

pus acum 13 ani
   
inferno0ftw
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 5
@ monster si fail uitate un core.dll foarte bun

pus acum 13 ani
   
SkiLL
Spammer

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 12
Cel mai tare Leis si cfg cu dll      !!!!!!!! si Parola La BeNoCo

pus acum 13 ani
   
baNNed
Spammer

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 15


pus acum 13 ani
   
alizee
Spammer

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 1
Connect CS.ARTH.RO Best server FROM ROMANIA!!

pus acum 13 ani
   
alecu
Spammer

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 1
am si eu o intrebare ce cfg ,leis de pe forumul asta e mai bun ca hystory?

pus acum 13 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la